7 Kişi Online

AGiT 065

HERKES AYNADAKI YUZU KADAR GERCEKTİR FAKAT BİZİM İCİN HERKES BAKTIGIMIZ AYNADIR

Abdullah

Selamün Aleyküm Agit Abim Önce Rabbim Herkese Saglik Versin Gecmis Olsun Abim

PROFİL GÖR

AGiT 065

Dünya Boştorr loo :)

AGiT 065

Uzun Süreden Beridir Kapali Olan Sesli Cagla hepimize hayırlı olsun.

PROFİL GÖR

 • Sesli Chat Nedir Ve Güvenilir Sesli Chat Sitesi Var Mıdır?

  Chat İngilizce bir kelime olup dilimizdeki karşılığı ise farklı olabilmektedir. Sohbet etmek, hoşbeş etmek gibi anlamları vardır ayrıca lafa tutmak, laflamak;  çene çalmak gibi anlamları da vardır çok azda olsa kandırmaya çalışmak anlamı da vardır. Sesli chat ise telefona uygulama olarak indirilen yani sesli chat mobil dediğimiz ve internet sitelerinden olan iki grup chat şekli vardır Ayrıca chat sadece sesli olarak seslicagla ile  yapılmamaktadır. Görüntülü ve sesli olan chat ve sadece yazışma tarzında yapılan chat site ve uygulamaları da vardır. Yapmanız gereken sadece üye olup istediğiniz kişilerle eğer onlarda isterlerse konuşmaktır. 

  Dipnot düşülmesi gereken bir konu vardır oda bu seslicagla vasıtasıyla tanışılan her kese güvenmemelidir. Kimlik bilgileri adres ve telefon gibi şahsi bilgiler de kimseyle paylaşılmamalıdır. Her zaman iyi niyetli ve dost canlısı insanlarla karşılaşmak pek mümkün değildir.

  Güvenilir Sesli Chat Sitesi seslicagla

  Eğer sizde güvenilir sesli chat yapmak istiyor ve güvenilir bir site arıyorsanız  www.seslicagla.com sayfasını ziyaret ederek hem ücretsiz sesli chat yapabilir hemde hemde para vermeden güzel vakitler geçirebilirsiniz.

   

  SESLİ CHAT SESLİ SOHBETSESLİ CHAT SESLİ SOHBETSESLİ CHAT SESLİ SOHBETSESLİ CHAT SESLİ SOHBETSESLİ CHAT SESLİ SOHBETSESLİ CHAT SESLİ SOHBETSESLİ CHAT SESLİ SOHBET

  Yazar : uzmanpanel
  17 Kas Çar 16:50
  518 Görüntüleme


  Gönder


  POPÜLER YORUMLAR

  Uzman Panel